Wrocław Fashion Meeting to największe w południowej Polsce targi i pokazy mody.

Modowy meeting z udziałem niesamowitych artystów i projektantów z całej Polski i zagranicy jest wydarzeniem wielkoformatowym, trafionym w punkt Wrocławia jako miasta spotkań oraz otwartości mieszkańców na nowe trendy mody.

Impreza w pełni odzwierciedla stylowy potencjał Wrocławia. Tętniące stylem miasto przyciąga wiele uznanych marek i twórców mody z całej Polski.

Wrocław Fashion Meeting to niezwykłe wydarzenie, łączące modę, styl, piękno i rozrywkę na wysokim poziomie, a także wydarzenie unikalne, tak jak unikalne są prace projektantów, będąc areną prezentującą najróżniejsze style oraz bogactwo kierunków współczesnej polskiej mody.

Siódma edycja targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting odbędzie się w dniach 19 i 20 listopada 2016 roku w godzinach 11:00-20:00 w prestiżowym i nowoczesnym wnętrzu Klubu Biznesowego (strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1).

Wydarzenie poprowadzi znany z ekranów telewizyjnych Conrado Moreno.

         

Sympatyczny konferansjer, który na scenie czuje się jak ryba w wodzie, zapewni doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom wydarzenia. Znany z telewizyjnych programów rozrywkowych, pojawia się tam, gdzie piękne kobiety. Zdobył doświadczenie w prowadzeniu wyborów miss oraz pokazów mody.


Gościem specjalnym Wrocław Fashion Meeting i jurorem konkursu stylizacyjnego będzie Mateusz "Góral" Jarzębiak z programu Top Model. Będą Państwo mogli porozmawiać, dowiedzieć się o pracy w modelingu i kulisach udziału w programie Top Model. A przede wszystkim będą Państwo mogli zobaczyć top modela podczas pokazów kolekcji projektantów.

Wrocław Fashion Meeting:

- 2 dni modowych wrażeń,
- prawie 4.000 m2 powierzchni,
- 130 marek w "Strefie zakupów",
- ponad 40 marek zaprezentowanych podczas pokazów,
- pokazy kolekcji damskich i męskich,
- pokazy mody dziecięcej,
- "strefa KIDS Fashion" z kolekcjami dziecięcymi,
- porady i konsultacje ze stylistami, wizażystami, kosmetologami w "Strefie piękna",
- siódma edycja konkursu stylizacyjnego "Stylowy Wrocław",
- doskonale znany i sympatyczny konferansjer, który poprowadzi wydarzenie – Conrado Moreno,
- gość specjalny – Mateusz "Góral" Jarzębiak – uczestnik programu Top Model,
- konkursy z nagrodami dla odwiedzających,
- wyjątkowa atmosfera,

BEZPŁATNY PARKING DLA WSZYSTKICH GOŚCI I UCZESTNIKÓW
//  POKAZY MODY  //

Na profesjonalnie przygotowanym wybiegu w kilku blokach pokazów (między innymi: "Parada Projektantów", "Wielka Gala Fashion Meeting") prezentowane są kolekcje damskie i męskie polskich, a także zagranicznych projektantów. Ponadto w osobnym bloku odbywają się pokazy mody dziecięcej.

//  POKAZY MODY DZIECIĘCEJ  //

Obok kolekcji damskich i męskich kolejny raz na wybiegu pojawią się kolekcje dziecięce, stworzone z myślą o najmłodszych fanach mody oraz ich rodzicach/.

//  ZAKUPY  //

Podczas Wrocław Fashion Meeting wszyscy wielbiciele mody, poszukiwacze inspiracji, tropiciele najnowszych trendów, a przede wszystkim osoby, które chcą aktywnie obcować z modą i doświadczyć atmosfery panującej podczas pokazów mody, mogą zapoznać się z aktualnymi i przyszłymi trendami.

Zakupy od projektantów kolekcji damskich, męskich i dziecięcych to niecodzienna szansa na skompletowanie zestawów garderoby na obecny lub przyszły sezon, dobranie oryginalnych, designerskich dodatków, a w połączeniu z poradami stylistów i wizażystów, to możliwość przemiany swojego wyglądu. Ponadto na swoich stoiskach czekać będą na Państwa twórcy biżuterii, akcesoriów, handmade.Wydarzenie jest wyjątkową okazją do zakupów bezpośrednio od projektantów przybyłych z całej Polski i zagranicy unikalnej odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia, dodatków, biżuterii oraz akcesoriów w atrakcyjnych cenach.

//  STREFA KIDS FASHION  //

Część sali wystawienniczej ponownie wypełni "Strefa KIDS Fashion ", w której będzie można kupić modne ubrania dziecięce, obuwie, ręcznie robione akcesoria i zabawki.

//  KONKURS STYLIZACYJNY "STYLOWY WROCŁAW"  //

Z myślą o pasjonatach tworzenia własnych stylizacji odbywa się konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław", do którego zgłosić może się każdy z uczestników.//  STREFA PIĘKNA  //

Wrocławskie święto mody to nie tylko okazja do poznania najświeższych trendów, ale również szansa na wprowadzenie ich do własnej garderoby dzięki konsultacjom ze stylistami i wizażystami obecnymi w specjalnie utworzonej "Strefie piękna".

//  RESTAURACJA I KAWIARENKA  //

Na miejscu nędzie można kupić pyszne dania, gorące i zimne napoje, wyśmienite ciasta.
Bilety w cenie:
- 15 zł - dwudniowy (wstęp do strefy zakupów + wstęp na pokazy mody)

do nabycia w przedsprzedaży w sieciach:
- Biletin: www.biletin.pl/pl/targi/wroclaw-fashion-meeting-wroclaw-2016/4894/bilety.html
- Ticketpro: www.ticketpro.pl/jnp/inne/1203501-targi-wroclaw-fashion-meeting.html
- EMPiK
oraz w kasie podczas wydarzenia.

Dzieci do lat 14 – wstęp bezpłatny.

Bilet upoważnia uczestników Wrocław Fasion Meeting do skorzystania ze wszystkich atrakcji, w tym również oglądania pokazów mody.


Kasy targowe nie obsługują kart płatniczych.